Замість скандальної автозаправки на Басовому Куті побудують спортивний майданчик

Зараз у міськраді займаються перерозподілом і передачею землі міському управлінню у справах сім`ї молоді та спорту

Як повідомив начальник управління Сергій Шевчук, у цьогорічному бюджеті на капремонти, реконструкцію та будівництво спортмайданчиків планується передбачити 4,5 мільйона гривень, 500 тисяч зних - саме на будівництво нових майданчиків:

- Виділені кошти на капітальний ремонт – це 2 мільйона 900 тисяч гривень, але ми просимо 4,5 мільйона, оскільки ще сесія не завершується, перевиконання бюджету, можливо, і будуть дофінансовувати. Але є в програмі ще будівництво нове і на цей рік передбачено 500 тисяч гривень. Але ми не можемо будувати нове, оскільки сьогодні ми ведемо роботу відведення землі. В планах є будувати майданчик на Басовому Куті, там, де раніше планувалося будівництво АЗС.

 

Сергій Шевчук також повідомив, що окрім реконструкції старих, у Рівному планують побудувати чотири нових майданчика. Загалом на балансі управління 32 спортмайданчика, в розробці виділення землі ще на 25. До слова, освітянська комісія домовилася про виїзне засідання наступного тижня, аби проінспектувати усі спортмайданчики Рівного.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень