Напередодні на Рівненщині спіймали шість п’яних водіїв

У Рівненській області триває місячник безпеки дорожнього руху. Минулої доби поліцейські склали 21 протокол за порушення правил дорожнього руху, з яких шість — за керування у стані сп’яніння. 

До слова, завтра місцеву пресу знову збиратиме поліція. На цей раз предметом для розмови стануть аварійно-небезпечні ділянки дороги нашої області.

За керування транспортними засобами в стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння передбачено штраф у розмірі 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (10 тисяч 200 гривень) та позбавлення права керування транспортним засобом протягом року.

Правоохоронці нагадують,якщо особа протягом двох років повторно вчинить будь-яке з вищезгаданих порушень, їй доведеться сплатити штраф у 1200 неоподатковуваних мінімумів (20 тисяч 400 гривень) і її позбавлять права керування транспортним засобом на три роки.

Чинне законодавство також передбачає, якщо такі правопорушення вчинені особою, яка двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню за керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, то розмір штрафу становитиме 2400 неоподатковуваних мінімумів (40 тисяч 800 гривень), повідомляє відділ комунікації
поліції Рівненської області.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень