Дорогезні саджанці чи розсада: тресту зеленого господарства Рівного є що ховати?

Чиновники не надають інформації про витрати коштів трестом

[media=73415]

Столичне підприємство "Київзеленбуд" колись для Києва закуповувало дорогезні каштани, які всохли. Може, на те ж тратиться і Рівненський трест зеленого господарства?

Добитися інформації щодо витрат коштів на озеленення міста трестом зеленого господарства не може громадська організація "Екоклуб". Про це повідомила прес-секретар організації Інна Мулявка. Адже двічі намагалася отримати відповідь на запитання, на що саме потратив трест бюджетні кошти. Однак, окрім загальної суми витрат, нічого їй у відповіді начальник міського управління житлово-комунального господарства Ярослав Сахнюк більше не написав.

Тож Інна Мулявка написала  у соцмережі Фейсбук

- Що робить влада для озеленення Рівного?
- Бюджет Зеленого господарства - 11 586 713, 92 грн!
- А які результати?
- Бюджет Зеленого господарства - 11 586 713, 92 грн!

Екоклуб отримав відповідь на запит щодо результатів використання коштів, виділених Зелентресту у 2015 році. Виникає запитання: Зелентресту складно надати документацію з використання коштів, вона секретна, чи її не існує? Чи може комунальне підприємство не знає державних будівельних норм, що регламентують його діяльність?

Інна Мулявка зауважила, що відповіді на запит у серпні та в листопаді були ті ж самі. Хоча вони вказали, яку саме інформацію хочуть отримати, і в обох випадках термін розгляду продовжили на 20 днів.

Тож прес-секретар організації пригрозила:

Якщо упродовж завтра належна відповідь на запит не буде надана, змушені будемо написати до прокуратури.

А ось що питав "Екоклуб" і що відповідали чиновники:

[media=73417]

[media=73418]

[media=73416]

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень