У сутичці з браконьєрами постраждало троє лісівників

Розбите авто, відібрані рушниці та троє травмованих лісівників – результат конфлікту браконьєрів з єгерями

[media=47318]

Учора, 4 жовтня, близько полудня в селі Великі Озера 13 єгерів мисливського господарства та представників однієї із громадських організацій здійснювали обхід угідь. Під час обходу вони виявили браконьєрів і намагалися їх зупинити. Мисливці-порушники спробували наїхати квадроциклом на лісників і втекти.

Біля мосту, що веде до сусіднього села, лісників наздогнали ті ж браконьєри на квадроциклі та почали звинувачувати у перешкоджанні полюванню на їх території. 

Доки тривав конфлікт, кількість мисливців збільшилась до 70 осіб. Вони почали бити єгерів та силою відібрали в них мисливську вогнепальну зброю. Згодом постраждали і два службові автомобілі єгерів, один із яких перекинули. Зі слів постраждалих, декілька браконьєрів були у балаклавах.
[media=47317]

Двоє лісників із легкими та один із середніми тілесними ушкодженнями були госпіталізовані в Дубровицьку центральну районну лікарню. Наразі їх здоров’ю нічого не загрожує.

Про це повідомили в УМВС України в Рівненській області.

[media=47316]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень