На Рівненщині знову вилучили бурштин на 2 мільйони гривень

Міліція вилучила у волинянина 131 кілограм бурштину, рушницю і пістолет

У смт. Рокитне 22 вересня правоохоронці затримали автомобіль «Джип Ліберті», в якому були десять поліетиленових пакетів, наповнених камінням бурого кольору, зовні схожого на бурштин-сирець. Загальна вага його становить 131 кілограм, а орієнтовна вартість – понад два мільйони гривень. Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Рівненській області.

Такох в автомобілі виявили військові засоби ураження: рушницю марки «Форт 207» та пістолет марки ПМР, п'ятнадцять і сім патронів до них відповідно.

Позашляховиком керував 47-річний житель Волинської області, посвідчення водія у якого було відсутнє, а реєстраційні документи на транспортний засіб викликали підозру у правоохоронців. Після перевірки авто за базами даних з’ясувалося, що «Джип Ліберті» у червні цього року ввезений на територію України із порушенням митного законодавства, а номерні знаки належать іншому транспортному засобу.

Каміння направили на експертизу. Проводяться слідчі дії з метою встановити винних осіб у незаконному видобуванні бурштину та його організаторів.

[media=46650] [media=46648]

Нагадаємо, у Дубровицькому районі 16 вересня та 12 вересня вже вилучали мільйонну партію бурштину. А у Зарічненському районі у ввересні через бурштин стріляли. Також на розгляд Петру Порошенку зареєстрували аж шість петицій, які стосуються теми видобутку бурштину в Україні. В одній з них вимагають легалізації добування сонячного каменю.

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень