У сусідньому місті відкрили пам'ятник Скрябіну

До Дня Незалежності в Луцьку встановили пам'ятник, присвячений Андрію Кузьменку (Кузьмі Скрябіну)

[media=68058]

Скульптура з’явилася на території одного з торгово-розважальних комплексів сьогодні, 23 серпня. Про це повідомляє Волинь24.

Як відомо, у Луцьку вже встановлювали пам’ятник загиблому музиканту, але ту роботу демонтували через неоднозначну реакцію жителів міста.

[media=68059]

Нову скульптуру хотіли встановити до Дня народження Скрябіна 17 серпня, але не вдалося, бо цього разу родина музиканта ретельно перевіряла кожну дрібницю. Відповідно, скульпторам довелося попрацювати дещо більше, ніж вони запланували.

Пам’ятник створив столичний скульптор Тарас Цюпа. Матеріал  – бронза. Однак, тепер Кузьма Скрябін сидить на лавці. Крім того, ціна пам’ятника вища, ніж попереднього, який коштував 388 тисяч гривень. 

Цього разу офіційного відкриття скульптури не планують. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень