У семи районах області оголошено карантин

У найближчі дні їх кількість може зрости

На Рівненщині у зв’язку з високим відсотком захворюваності на грип та ГРВІ продовжують впроваджувати карантинні заходи в закладах освіти. Рішення призупинити навчання прийняли в шести районах та двох містах області, повідомляє начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти обласного управління освіти Святослав Сидорук:

 

 

- В Дубровицькому районі був введений до середи, сьогодні прийнято рішення до кінця тижня. В Зарічненському, в Рокитнівському і Сарненському – це райони, в яких введено до кінця тижня, далі в п’ятницю буде проводитись засідання відповідної комісії і прийматись рішення про подальші терміни. Крім того, в Костопільському районі прийняте рішення на два тижні. Запроваджено карантин (призупинено навчання) в містах Кузнецовськ та Рівне.

 

До цього переліку також додаються Здолбунівський та Березнівський райони. Сьогодні ще прийматимуть рішення у Володимирецькому районі. Втім, в управлінні освіти очікують, що перелік карантинних районів зросте в найближчі 2 дні, оскільки завтра-післязавтра відповідні комісії засідатимуть в інших районах Рівненщини.

Тим часом, за минулий тиждень захворюваність на Рівненщині на грип та ГРВІ зросла вдвічі.

 

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень