У Сарнах повісився хлопець, який не вперше намагався вкоротити собі віку

У селі Поляни Сарненського району 23-річний місцевий житель скоїв самогубство, зачепивши мотузку за балку у господарському приміщенні. Це вже його не перша спроба.
Учора в обідню пору старша сестра вийшла у двір, і, звернувши увагу на відкриті двері у погріб, пішла перевірити, що трапилося. Від побаченого у приміщенні жахнулася – наймолодший член їх сім’ї скоїв самогубство, повісившись на балці. Про подію повідомила поліцію.
Відповідно до лікарського свідоцтва смерть молодика настала внаслідок механічної асфіксії. Також на зап’ясті руки було видно рубці від порізів, а також свіжі різані рани у тому ж місці.
Родичі повідомляють, що хлопець зловживав спиртними напоями і не раз погрожував, що вкоротить собі віку. Покінчити життя самогубством він намагався близько трьох років тому.
Крім того, поблизу погребу на дереві повісився два роки тому і голова сімейства, який перебував тоді напідпитку. Тож тепер у родині залишилась мати, старший брат та сестра. Правоохоронці проводять досудове розслідування за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень