Прототип міської ради з'явиться у Рівному (ФОТО)

Молодіжна рада

27 грудня у залі засідань Рівненської міської ради підбили підсумки першого етапу проекту-переможця громадського бюджету «Молодіжна міська рада».

Секретар міської ради Сергій Паладійчук, який є ініціатором цього проекту, впевнений, що матиме успіх:

Переконаний, що участь у цьому проекті, окрім того, що відкриє для вас нові можливості, точно дасть свої позитиви. Які це позитиви, наскільки вони будуть великими, як вони відіб'ються на вашому житті – це залежить, в першу чергу, від вас. Я можу пообіцяти, що я зі свого боку максимально сприятиму, аби ви, будучи людьми активними, отримали від цього всього максимальну користь.

Молодіжна міська рада буде прототипом Рівненської міськради і функціонуватиме за її принципами. Тобто, раз на місяць новоспечені «депутати» збиратимуться на сесію, а ще двічі на місяць – працюватимуть у комісіях.

До новоствореного органу місцевого самоврядування увійшли 42 молодих «депутати», віком від 16 до 23 років, - за числом округів у місті. Серед них є представники усіх рівненських вишів і навіть 11-класниця однієї з місцевих шкіл.

17 січня (під час установчо-навчальної сесії) їм видадуть спеціальні посвідчення.

Цього ж дня серед представників Молодіжної ради оберуть секретаря та голів комісій.

Фото Rivne Media. Список депутатів Молодіжної міської ради

У такому складі кадровий резерв виконавчої гілки влади Рівного працюватиме найближчий рік. А наприкінці листопада 2019-го, якщо у цьому буде потреба, раду доукомплектують.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень