У Рівному з'явилась перша джазова вулиця (10 ФОТО)

Взагалі-то перші сходи тут розмалювали ще минулого року, але цього разу – до чергового Джаз-фестивалю, який у нас проходить у період між Днем незалежності та Днем міста – вирішили вже до кінця все домалювати, зробити шпаківню з гітари та вивісити вказівник.

Арт-гепенінг розпочався сьогодні близько сьомої, коли всі бажаючі побрали до рук пензлі та фарбу і дордали власних візерунків до вже існуючих малюнків та висловів про Джаз

У суті ж своїй всі сходи розмальовані як клавіші роялю. Періодично йдуть цитати про Джаз (його неповторну та незбагнену суть) і різноманітні малюнки: нот, логотипів, музичних інструментів тощо.

Честь відкрити вказівник із назвою вулиці доручили Андрію Матвіїву, передовсім, тому, що він хлопець, а щоб зняти покривало, треба було трохи потрудитися.

Коментуючи саму ж подію, представники «Реноме» зазначили, що спеціально приурочили відкриття цієї вулиці до чергового фестивалю «Арт-джаз-корпорейшн 2016», бо дуже люблять джаз.

А, по-друге, «Реноме» – будівельна компанія, яка будує цілі квартали, і тому дуже логічно, що вона сприяє у відкритті саме «вулиці».  

Першої джазової вулиці у Рівному  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень