У Рівному з'явилась перша джазова вулиця (10 ФОТО)

[media=68050]

Взагалі-то перші сходи тут розмалювали ще минулого року, але цього разу – до чергового Джаз-фестивалю, який у нас проходить у період між Днем незалежності та Днем міста – вирішили вже до кінця все домалювати, зробити шпаківню з гітари та вивісити вказівник.

[media=68049]

Арт-гепенінг розпочався сьогодні близько сьомої, коли всі бажаючі побрали до рук пензлі та фарбу і дордали власних візерунків до вже існуючих малюнків та висловів про Джаз

[media=68044]

[media=68043]

У суті ж своїй всі сходи розмальовані як клавіші роялю. Періодично йдуть цитати про Джаз (його неповторну та незбагнену суть) і різноманітні малюнки: нот, логотипів, музичних інструментів тощо.

[media=68051]

Честь відкрити вказівник із назвою вулиці доручили Андрію Матвіїву, передовсім, тому, що він хлопець, а щоб зняти покривало, треба було трохи потрудитися.

[media=68046]

[media=68045]

Коментуючи саму ж подію, представники «Реноме» зазначили, що спеціально приурочили відкриття цієї вулиці до чергового фестивалю «Арт-джаз-корпорейшн 2016», бо дуже люблять джаз.

[media=68047]

А, по-друге, «Реноме» – будівельна компанія, яка будує цілі квартали, і тому дуже логічно, що вона сприяє у відкритті саме «вулиці».  

Першої джазової вулиці у Рівному  

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Знайдено гаманець

На вулиці 16 Липня знайдено жіночий гаманець темного кольору. Власницю, ймовірно, звати Айлін

Більше оголошень