У Рівному звільняються з роботи водії швидкої допомоги (ФОТО)

Через малу зарплату

Петро Кушнір три роки працює водієм швидкої допомоги у Рівному. Каже, що зарплата у нього - приблизно 3 тисячі. А ще доводиться виходити на роботу понаднормово.

Не вистачає водіїв, автомобілів. Шукають кращу роботу, де більше платять, і звільняються. Тож нам доставляють додаткові дні, щоб частіше виходили на роботу. Ось сьогодні - не мій день. Але в мене доставлений, бо не вистачає людей, щоб перекрити, щоб було кому їздити.

Валерій Ковальчук, головний лікар станції швидкої допомоги Рівного, каже, що з жовтня у колективі стало на чотирьох водіїв менше:

Ми вимушені були трішки скоротити кількість виїзних бригад. Тому що нема кому працювати. Нині на добу виходить 14 карет швидкої. А норма одна – на 10 тисяч населення. Це 24-25 має працювати у місті цілодобово.

Заступник начальника обласного управління охорони здоров’я Олег Вісянник розповів, що розмір зарплат працівників швидкої визначає уряд.

Детальніше - у відео:

За інформацією http://rtb.rv.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень