У Рівному зустрілись освітяни з усієї України

Учасники наради обговорювали зміст освітніх реформ, пріоритети освітньої політики в умовах децентралізації влади.

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, яка була присутня на зустрічі, проанонсувала виділення коштів для підтримки об’єднаних територіальних громад для придбання шкільних автобусів, оснащення шкіл комп'ютерними комплексами з мультимедійними засобами навчання, впровадження енергозберігаючих технологій та підняття заробітної плати вчителям.

Крім того, Лілія Гриневич акцентувала увагу на впровадженні інклюзивної освіти, за якою, відповідно до європейських практик, дитину з обмеженими можливостями не можна ізолювати від однолітків. А для цього необхідна відповідна підготовка кожного вчителя, не залежно від того, чи є у нього в класі така «особлива» дитина.

Освітяни країни мали змогу ознайомилися із системою роботи з обдарованими дітьми КЗ «Школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» РОР, відвідали Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі, де обговорили питання щодо функціонування закладів ПТО. А на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти було проведено секційне засідання ректорів/ директорів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, серед низки питань якого було обговорено навчальні програми та зміни до них, підручники, які видаватимуться тощо.

Другого дня відвідали національний університет «Острозька академія», де і провели засідання «круглого столу», серед порушених питань були опорні школи, ДІСО, моніторингові дослідження якості початкової освіти, морально-духовне виховання.

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень