У Рівному зростає статистика кримінальних правопорушень

Збільшується і кількість направлених до суду кримінальних проваджень

Начальник Рівненського міськвідділу міліції Василь Зелінський сьогодні на засіданні міськвиконкому припустив, що на зріст статистики впливає велика кількість малодосвідчених правоохоронців, адже нині в рядах міліції стаж роботи більшості працівників – менше року. Детальніше про статистику за 9 місяців розповідає сам Василь Зелінський:

– Згідно даних проваджень слідчих знаходилося 11 472 кримінальних правопорушення, з яких 6 000 зареєстровані у поточному році. За звітний період 783 кримінальних провадження було скеровано до суду, що на 32% більше в порівнянні з минулим роком. Також у поточному році було зареєстровано чотири умисних вбивства, з яких не розкритим залишається замах на вбивство громадянки Ярощук. Також скоєно шість умисних тяжких тілесних ушкоджень, з яких одне не розкрито. Хоча особи на даний час встановлені та проводяться слідчі дії.

Крім того, у Рівному почастішали випадки шахрайства, зокрема через мережу Інтернет. Щоб зменшити кількість злочинів у місті, Василь Зелінський запропонував збільшити кількість камер відеоспостереження. Нагадаємо, раніше з міського бюджету гроші на камери вже виділялись, однак їх «вкрали». Минулоріч харківська фірма, з якою уклали угоду на 400 тисяч гривень, збанкрутіла, тому повернути гроші, за словами начальника міської міліції, навряд чи вдасться. Однак він заявив, що інша фірма готова встановити необхідні камери, проте на все це знову потрібні чималі кошти. Тож члени міськвиконкому вирішили підійти до питання комплексно та з часом таки обладнати камерами вулиці Рівного.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень