У Рівному знайшли труби, які виводили нечистоти у Басівкутське озеро

Натрапили на них випадково.

Басівкутське озеро

Розповідає директор "Рівнеоблводоканалу" Андрій Карауш:

Ми виконували роботи по вулиці Фучика по перекладці водопроводу 500-го діаметру і знайшли випуски від місцевих мешканців в озеро. Ми повідомили міську владу і особисто там був Олексій Хмилецький. І разом з управлінням ЖКГ ми затампонували там цих два випуски. Відповідно, міська влада повідомила екологічну інспекцію про ці випадки.

 

За словами Андрія Карауша, два знайдені ними випуски нечистот в озеро це були труба від приватної будівлі і дренажна система від засипаного щебенем септика. 

Чи покарають власників випусків нечистот у водойму – стане відомо пізніше. Тим часом нагадаємо, що цього року у Басівкутському озері рівнянам заборонили купатися. Адже у воді були знайдені кишкова паличка та холероподібний вібріон.  

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень