![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Їх вже хочуть зробити два
Про це на засіданні бюджетної комісії міськради розповів голова громадської організації «Простір» Олександр Ковальчук. Він пояснив, що така пропозиція погоджена з рідними загиблих Героїв та фахівцями-архітекторами та скульпторами. Додав, що проекти пам’ятників обиратимуть зі всеукраїнського конкурсу. Заодно й проведуть конкурс з оновлення території пішохідної зони на майдані Незалежності за кінопалацом «Україна» до майдану Просвіти, щоб оновити її, і щоб пам'ятники вписувалися у композицію.
Про місце розташування пам’ятних знаків Олександр Ковальчук розповів таке:
Якщо ми подивимося на схему Генплану, у нас зображено майданчик перед облдержадміністрацією – там, де стоять у нас зараз флагштоки. Ця територія передбачена для встановлення пам'ятника Героям Небесної Сотні. Поряд праворуч, якщо дивитися на приміщення ОДА, є невеликий сквер – там, де сходи ведуть до школи №5. Цей сквер пропонуємо у сквер пам’яті воїнів АТО і розташувати пам’ятний знак воїнам АТО саме у цьому місці.
Нагадаємо, що три роки тому влада міста говорила про один спільний пам'ятний знак, присвячений загиблим на Майдані та в АТО. Розташувати його планували на майдані Незалежності на Чайчиній алеї за кінопалацом «Україна». Тут навіть встановили відповідний наріжний камінь (на фото внизу).
А рівненський архітектор Микола Шолудько розробив проект пам’ятника.
Він мав уособлювати собою лампадку з капличкою із двома янголами, які урочисто підносять рушник із вдячністю загиблим Героям і впевненістю у відродженні України.
А торік міське управління архітектури навіть видало містобудівні умови на будівництво цього меморіального знаку.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
«Я тоді навіть не провела його», — дружина про загиблого на Майдані рівнянина Валерія Опанасюка
«Тихо, тато спить», — казала трирічна донька, як привезли загиблого на Майдані Георгія Арутюняна
Не гірше за «Хлопчика, який пісяє»: на Рівненщині прикрасили святковою ілюмінацією пам’ятник
Рідні дочекались: меморіальні дошки Героям АТО встановлять у Рівному (ФОТО)
Минуло п'ять років. У Рівному вшановували Героїв Небесної Сотні (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК