У Рівному знайшли 400 кг бурштину (ФОТО)

В Рівному, у результаті проведених спільних заходів працівників прокуратури Рівненської області та управління СБ України в Рівненській області, під час санкціонованого обшуку виявлено та вилучено на території складських приміщень понад 400 кг бурштину.

Слідчі дії проведено у рамках кримінального провадження, що розслідують слідчі Служби безпеки України , тобто за фактами придбання, отримання, зберігання чи збуту майна, одержаного злочинним шляхом, незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення. Наразі проводяться першочергові слідчі дії щодо документування протиправної діяльності, пов’язаної із бурштиновим промислом. Зразки «сонячного» каміння відправлено на експертизу.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень