У Рівному з‘явиться скульптура спідвеїста

Для того, щоб підкреслити важливість цього виду спорту для Рівного та України

Про це в ефірі Радіо Трек повідомив голова «Клубу вболівальників Рівненсього Спідвею» Сергій Головня. За його словами, вже є ескізи скульптури, які незабаром будуть оприлюднені для узгодження з вболівальниками. Скульптура та Алея слави, що розташована поблизу мототреку, будуть збірним образом спідвеїста, також в подальшому планується, що відомі гонщики будуть залишати на алеї відбитки своїх рук. Поки що в Клубі вболівальників говорять про саму скульптуру на постаменті, вартість якої коливатиметься від 50 до 100 тисяч гривень. Планується, що вона буде виготовлена з листкового металу, або ж буде повністю литою.

 

Наш план - створити скульптуру та Алею слави Рівненського спідвею. Спідвеїст буде їхати в заносі, на постаменті, буде підсвічуватись. Щоб це було таке місце гуру для вболівальників. Думаю, це потрібна річ, враховуючи історію нашого спідвею.

Між тим, Сергій Головня нагадав також, про Відкритий особистий Чемпіонат України зі спідвею, який відбудеться на рівненському мототреці вже 3 травня.

Цього дня буде 20 заїздів, очікуються спідвеїсти із Данії, Латвії, Словаччини, Польщі.

На 14.00 признечено автограф та фотосесію, гонки розпочнуться о 15.00.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень