У Рівному з‘явиться скульптура спідвеїста

Для того, щоб підкреслити важливість цього виду спорту для Рівного та України

[media=59942]

Про це в ефірі Радіо Трек повідомив голова «Клубу вболівальників Рівненсього Спідвею» Сергій Головня. За його словами, вже є ескізи скульптури, які незабаром будуть оприлюднені для узгодження з вболівальниками. Скульптура та Алея слави, що розташована поблизу мототреку, будуть збірним образом спідвеїста, також в подальшому планується, що відомі гонщики будуть залишати на алеї відбитки своїх рук. Поки що в Клубі вболівальників говорять про саму скульптуру на постаменті, вартість якої коливатиметься від 50 до 100 тисяч гривень. Планується, що вона буде виготовлена з листкового металу, або ж буде повністю литою.

 

Наш план - створити скульптуру та Алею слави Рівненського спідвею. Спідвеїст буде їхати в заносі, на постаменті, буде підсвічуватись. Щоб це було таке місце гуру для вболівальників. Думаю, це потрібна річ, враховуючи історію нашого спідвею.

Між тим, Сергій Головня нагадав також, про Відкритий особистий Чемпіонат України зі спідвею, який відбудеться на рівненському мототреці вже 3 травня.

[media=59943]

Цього дня буде 20 заїздів, очікуються спідвеїсти із Данії, Латвії, Словаччини, Польщі.

[media=59944]

На 14.00 признечено автограф та фотосесію, гонки розпочнуться о 15.00.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень