У Рівному завершився обласний конкурс зі стендового моделювання

«Стендовий моделізм» – це відтворення власноруч техніки та фігур людини в мініатюрі. Він містить у собі не менше десятка напрямків: це кораблі, починаючи від галер, парусників середньовіччя до найсучасніших авіаносців та катерів, катапульти та арбалети, бронетехніка, авіація усіх часів та народів, легкові та вантажні автомобілі, космічні кораблі, споруди та укріплення древніх замків, блокпости, доти, казарми та палатки сучасних армій світу, - пояснили у «Рівненському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді», який є організатором заходу. 

Всі ці дивовижні моделі склеюються з найдрібніших деталей, яких в наборі може бути більше 500, а потім розфарбовуються спеціальною модельною фарбою. За допомогою різних засобів моделям надається природний вигляд – це може бути пил, подряпини, кіптява – все як на оригіналі.

Командами-призерами визнано: Дубенську міську станцію юних техніків – І місце, Костопільський центр технічної творчості та комп’ютерних технологій - ІІ місце; Рівненський міський центр творчості учнівської молоді – ІІІ місце.

Переможці особистого заліку отримали дипломи центру науково-технічної творчості.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень