У Рівному запрацював оновлений медико-генетичний центр (ФОТО)

Після ремонту його відкрили у Рівненському обласному діагностичному центрі

У понеділок у Рівному після ремонту відкрили оновлений обласний медико-генетичний центр.

Цього року в області запрацювала обласна програма покращення медико-генетичної допомоги дітям та вагітним. Кошти на її реалізацію заклали в обласний бюджет на 2021 рік. Разом з тим ми працюємо з низкою територіальних громад, адже хочемо, щоб вони теж долучились фінансово до реалізації такої важливої програми.

Наш медико-генетичний центр є унікальним для України лікувальним підрозділом, який представляє країну в мережі профільних установ Європи. За кошти обласного бюджету будуть профінансовані такі необхідні для мешканців області дослідження й закупівля апарату для пренатальної діагностики, - зазначає головний лікар діагностичного центру Роман Шустик.

Нині центр очолює Любов Євтушок, під її керівництвом працює 30 лікарів. Тут здійснюють генетичну діагностику пацієнтів при плануванні сім`ї, під час вагітності та безпосередньо новонароджених дітей. Також фахівці здійснюють дослідницьку та аналітичну роботу. У центрі збирають інформацію про всіх новонароджених, центр веде моніторинг вроджених вад розвитку немовлят, співпрацює в цьому напрямку з всеукраїнськими та міжнародними організаціями. Загалом медико-генетичний центр обслуговує понад 30-32 тисяч пацієнтів за рік.

За словами Романа Шустика, до капітального ремонту долучився секретар міської ради Віктор Шакирзян, який минулого року під час реалізації інших благодійних проєктів у діагностичному центрі дізнався й про стан медико-генетичного центру. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень