У Рівному з професійним святом привітали ветеринарів

14 серпня - День працівника ветеринарної медицини

[media=67284]

У п'ятницю напередодні професійного свята, у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Рівненській області, в складі та підпорядкуванні якого є служба ветеринарної медицини – а це обласні, районні, міські державні лабораторії, лікарні, дільниці та пункти ветеринарної медицини – відбулися урочистості з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини.

[media=67283]

Як зазначив перший заступник голови Рівненської обласної ради Микола Драганчук, завдяки профілактичній роботі спеціалістів ветеринарної медицини в області на сьогодні досягнуто стійке і контрольоване епізоотичне благополуччя по бруцельозу, туберкульозу, сибірці, чумі і ряду інших інфекційних захворюваннях.

 Сприяє цьому і діюча «Програма забезпечення проведення протиепізоотичних заходів у Рівненській області на 2015-2017 роки», згідно якої на цей рік передбачено 700 тис. гривень на закупівлю ветеринарних препаратів, з яких ветеринарна служба вже отримала понад 500 тис. грн.,

- наголосив Микола Драганчук.

Про це повідомляє Рівненська облрада.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень