У Рівному з Алеї кованих скульптур зник тризуб

Втім, його обіцяють незабаром повернути

Алея кованих скульптур

Подробиці розповідає начальник міського управління культури і туризму Тарас Максименко:

Ми його забрали на ремонт. Тому що він, вагою близько 70-80 кг, був на одній шпильці. Тризуб - символ держави і біля нього фотографувалися, діти любили його трясти. Шпилька зламалася. Вчора на святі кави ми звернули на це увагу. З друзями, там якихось я зміг мобілізувати, я попросив їх цей тризуб перенести, тому що він був уже надламаний. І перенесли в Інститут права.  

Сьогодні зранку тризуб завезли на підприємство до ініціаторки влаштування ковальського фестивалю у Рівному Ніни Кроки, щоб підремонтували. Тарас Максименко сподівається, що тратити на це бюджетні кошти не доведеться. Адже ремонт не такий і складний. Після ремонту тризуб повернуть назад на Алею кованих скульптур. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень