У Рівному визначили перевізників

Конкурс пройшов із оновленими вимогами

Сьогодні під час засідання конкурсного комітету з-поміж 20-ти перевізників обирали тих, хто вартий продовження договорів. За законодавством автомобілі віком до п’яти років отримали контракт на п’ять років, старіші ж авто – лише на три. До слова, серед умов продовження договорів було встановлення GPS-приладів для відслідковування руху транспортних засобів. На думку начальника управління транспорту і зв’язку Рівного Віталія Миронюка, саме це допоможе вирішити найбільшу проблему з перевізниками в обласному центі:

– Найбільшою проблемою є  дочасні з'їзди. 19-та година, звечоріло, певна частина самовільно з'їжджає з лінії. Прилад строго контролює цю роботу і дає можливість з накопичувальним варіантом. А тоді приймати радикальні міри з перевізником.

Зазначимо, що до конкурсу було представлено більше ста автівок, 88 з яких – вітчизняного виробництва. Переможці курсуватимуть маршрутами № 50, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 64 та 66.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень