Рівне отримає місто-побратима у Грузії!?

Рівне матиме партнера на грузинському узбережжі

Грузинське місто Кобулеті стане наступним побратимом Рівного.

Про те, що такий варіант обговорюється як цілком реальна перспектива, Радіо Трек стало відомо з власних джерел.

Спочатку ми почули, як про це між собою говорили службовці. Нас здивувала назва. "Невже - Капулетті?... Італія, "Ромео і Джульєтта", - подумали ми.

Пізніше нам підтвердили, що саме цю назву можливого нового міста-побратима озвучував і міський голова Хомко. Озвучував у відповідь на пропозицію когось із рівненських митців та активістів "встановити дружні стосунки з містом у Грузії". Відбувалася ця розмова на публічному заході, її чуло багато людей, лише мало хто розчув назву.

То ж йдеться про грузинське місто, і називається воно - Кобулеті.  Про нього нам відомо:

Кобулеті (груз. ქობულეთი) — місто в Аджарії, Грузія, 21 км на північ від Батумі. Розташоване на березі Чорного моря в зоні субтропічного клімату. Центр Кобулетського району. Населення — 18,6 тис. чол. (2002). Залізнична станція.розташоване в Грузії на березі Чорного моря за 21 км на північ від Батумі.

Також цікаво, що це місто має ще й власну "вільну економічну зону". Точніше "вільну туристичну":

26 жовтня 2010 року Парламент Грузії в третьому, заключному читанні прийняв законопроект «Про вільну туристичну зону Кобулеті». Закон частково звільнює від податків тих інвесторів, котрі будуть вкладати кошти у будівництво готелів у Кобулеті на 11,4 гектарах. Згідно з законом, інвестори, що вклали мінімум 1 млн ларі у будівництво готелю, протягом наступних 15 років будуть звільнені від податків на прибуток і на майно.

Як відомо, у Рівному спостерігається бум житлового будівництва, то ж не виключено, що якісь із наших забудовників вирішать скористатися принадами Кобулеті та податкових пільг.

Додамо, що Рівне вже має кілька міст-побратимів, а саме: Пйотркув-Трибунальський, Забже та Люблін (Польща), Зволен (Словаччина), Відін (Болгарія), Сєвєродонецьк (Україна), Оберфіхтах (Німеччина). 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень