На Рівненщині готуються замінити паперовий паспорт на пластиковий

ID-картки розпочнуть видавати з 12 січня

Першими нові паспорти отримають 16-річні жителі Дубного, Сарн, Кузнецовська та Рівного, бо в цих містах вже встановлене спеціальне обладання. У Дубровиці, Березному та Рокитному обладання завезене, проте ще не облаштоване. Про це сьогодні повідомила начальник управління ДМС України в Рівненській області Лілія Драпчинська.

– Тестування системи буде проводитись 4-5 січня на базі Головного обчислювального центру ДМС України. Якщо тестування пройде успішно, ми розпочнемо 12-го. Перша картка буде видаватись за місцем реєстрації, або за останнім місцем реєстрації. Наступні, в разі обміну, реєстрації шлюбу, зіпсування... можна буде отримати в будь-якому центрі надання адмінпослуг, або в будь-якому підрозділі.

Між тим, Лілія Драпчинська додала, що нині отримання ID-посвідчення стосується лише осіб, які вперше отримують паспорти і ніхто не зобов’язує людей змінювати паперовий паспорт на картковий. Для тих, хто паспорт отримує вперше в житті – пластиковий буде безкоштовним. Для усіх інших буде встановлена ціна в районі 160-ти гривень. Нагадаємо, що законом передбачено п’ятирічний перехід на внутрішній паспорт нового зразка, при цьому такий перехід буде добровільним. На електронному чіпі можуть бути вказані біометричні дані власника – відбитки пальців і цифровий підпис, однак це не є обов’язковою вимогою. Не міститиме ID-посвідчення і дані про національність, віросповідання та місце проживання.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень