ON-LINE

На Рівненщині готуються замінити паперовий паспорт на пластиковий

середа, 23 грудня 2015
ID-картки розпочнуть видавати з 12 січня

Першими нові паспорти отримають 16-річні жителі Дубного, Сарн, Кузнецовська та Рівного, бо в цих містах вже встановлене спеціальне обладання. У Дубровиці, Березному та Рокитному обладання завезене, проте ще не облаштоване. Про це сьогодні повідомила начальник управління ДМС України в Рівненській області Лілія Драпчинська.

– Тестування системи буде проводитись 4-5 січня на базі Головного обчислювального центру ДМС України. Якщо тестування пройде успішно, ми розпочнемо 12-го. Перша картка буде видаватись за місцем реєстрації, або за останнім місцем реєстрації. Наступні, в разі обміну, реєстрації шлюбу, зіпсування... можна буде отримати в будь-якому центрі надання адмінпослуг, або в будь-якому підрозділі.

Між тим, Лілія Драпчинська додала, що нині отримання ID-посвідчення стосується лише осіб, які вперше отримують паспорти і ніхто не зобов’язує людей змінювати паперовий паспорт на картковий. Для тих, хто паспорт отримує вперше в житті – пластиковий буде безкоштовним. Для усіх інших буде встановлена ціна в районі 160-ти гривень. Нагадаємо, що законом передбачено п’ятирічний перехід на внутрішній паспорт нового зразка, при цьому такий перехід буде добровільним. На електронному чіпі можуть бути вказані біометричні дані власника – відбитки пальців і цифровий підпис, однак це не є обов’язковою вимогою. Не міститиме ID-посвідчення і дані про національність, віросповідання та місце проживання.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено барсетку з документами

    Загублено барсетку з документами на прізвище Кривошеєв. У 51-ій маршрутці. Прохання...
  • Знайдено номерний знак

    В районі Рівнеобленерго знайдено номерний знак ВК 04 53 ВЕ. Власник може звертатися за...
  • Посвідчення водія

    У районі автовокзалу у Рівному знайшли водійське посвідчення на прізвище Дисюк Марк. Забрати...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного