У Рівному визначать найкращого письменника 2017 року

Урочисте вручення міської літературної премії відбудеться сьогодні о 10:00 в залі засідань виконавчого комітету Рівненської міської ради

Міська літературна премія імені Уласа Самчука заснована відповідно до розпорядження міського голови від 18.04.2012 року № 385-р «Про міську літературну премію імені Уласа Самчука».

Метою заснування премії є вшанування пам’яті видатного українського письменника, заохочення сучасних прозаїків до написання творів, популяризації новітньої української літератури та відзначення кращих митців в галузі літератури.

 Розмір літературної премії зріс і тепер становить – 10 тисяч гривень.

Ще торік ця сума становила 5 тисяч грн.

Минулого року міську літературну премію імені Уласа Самчука виборола молода талановита письменниця Ірина Одерако за роман «Від світанку і до вічності».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень