Кому рогатий? У Рівному вирішили, як продавати тролейбуси

Усього їх виставлять на продаж сім

Ці тролейбуси давно вичерпали термін експлуатації і їздити у них, кажуть на підприємстві «Рівнелектроавтотранс», небезпечно. Тепер міськрада вирішила дозволити продати їх за ліквідаційною ціною. Як пояснив на сесії міськради депутат Микола Бляшин, раніше пробували продавати за ринковою ціною, встановленою експертами. Але виникало питання, як оцінити тролейбус, якщо аналогів на ринку немає. В результаті, виникала проблема з продажем:

Ціна була величезна і за такою ціною стартовою ніхто його купувати не хотів. Ми, мені здається, знайшли нормальний вихід. Зараз буде, як оцінка, ліквідаційна вартість. Тобто це буде нижча ціна.

 

Але єдине прохання, Володимире Євгеновичу, дайте протокольне доручення, щоб управління спробувало продати і виставити тролейбуси не лише на нашому сайті в розділі «Новини», а й через систему «Prozorro».

Міський голова Володимир Хомко дав таке доручення.

Замість цих старих Рівне купило стільки ж нових тролейбусів. 

Наші новини у Telegram 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень