У Рівному - виставка з першого у місті конкурсу репортерського фото

Її відкриють сьогодні у міському будинку культури

На фото - так працює фотохудожник з Рівного Олександр Шахманцір (фото зі сторінки у Фейсбук Олександра Шахманціра).

Організували конкурс студія “У фарватері істин” рівненського фотохудожника Олександра Харвата, сайт ERVE.UA та громадська організація Український Центр фотомистецтва. У конкурсі «Рівне-2016. День за днем» могли взяти участь всі охочі. Для цього достатньо було завантажити http://rivneday.ukrfoto.org/ua/ свої фото з повсякденного життя Рівного. 

Оцінювало фото журі: фотохудожник Олександр Харват, журналіст Руслан Ярмолюк з Києва (колишній мешканець Рівного) та голова Рівненської облорганізації Спліки журналістів України Дмитро Тарасюк. 

Сьогодні о 15 годині у міському будинку культури Рівного, що у парку імені Шевченка, нагородять авторів кращих фото і відкриють виставку з робіт учасників конкурсу. Діятиме виставка до 18 січня. Відвідати її можна буде щодня з 10 до 18 години (крім вихідних). Вхід вільний. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень