На що просять кошти з міського бюджету рівненські митці (ФОТО)

Більше п‘яти годин тривав у МБК публічний захист проектів в сфері культури, що хочуть отримати фінансування з міського бюджету на наступний рік

Йдеться про оголошений міською владою конкурсний відбір «Рівне - місто унікальних подій» для тих, хто має ідеї проведення в Рівному цікавих, яскравих і масових заходів, які б мали широкий позитивний розголос про наше місто.

Нагадаємо, таких пропозицій від рівнян надійшло 59, вони просять на їх реалізацію 6,5 мільйонів гривень.

Зауважимо, що цьогоріч усі заходи управління культури були профінансовані на суму 2,5 мільйони.

Про хід публічного захисту розповіла заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська:

Ми кожному дали можливість висловитися, захиститися, аргументувати свої позиції. Зрозуміли, що 6,5 мільйонів, так як просять автори проектів, ми не зможемо реалізувати. Але найбільш цікаві і найбліш необхідні Рівному ми будемо захищати в бюджеті міста Рівного на 2017 рік. Рівне має стати містом унікальних подій і унікальних людей.

Додамо, що всі проекти були поділені на категорії – кіно, театральне мистецтво, хореографія, фольклор, літературні, соціальні проекти.

Організація такого публічного захисту та оприлюднення було викликане бажанням прозорого розподілу коштів на втілення в життя цікавих імпрез.

Конкурсне журі аналізуватиме почуте і обиратиме найцікавіші проекти, які згодом отримають фінансування з міської казни.

Обговорення відбудеться наприкінці цього або ж наступного тижня.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень