У Рівному відбувся челендж «Free Sentsov» (ФОТО)

Який організували студенти РДГУ

Сьогодні у Рівному пройшов челендж під назвою #Free_Sentsov.

Акцію організували студенти історико-соціологічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету за підтримки ГО «Студентська рада РДГУ». До них долучилися й викладачі вишу.

Загалом поблизу пам’ятника Першій вчительці, що на вул. Пластовій, 31, зібралися понад сотня активних людей, які хотіли показати, що студентство проти насильства та брудної політики, від якої страждають люди.

Більше про захід розповідає заступник з громадської роботи в ГО «Студентська рада РДГУ» Софія Сітовська:

Ми, студенти, вирішили організувати такий челендж, тобто збір студентів – пам'ять про Олега Сенцова, про людину-політв’язня, який уже 120 днів голодує на території РФ. Ми боремось за те, аби люди були обізнані та знали, що така людина існує і таких політв’язнів на території Росії - 64. Будуть обізнані – можливо, стануть свідомими.

Цей челендж студенти РДГУ намагалися передати в інші університети: Сумський державний педагогічний університет та НУВГП.

Під час акції учасники заспівали гімн та проголосили лозунг «Свободу політв’язням!».

Нагадаємо, Олег Сенцов - український кінорежисер, сценарист, письменник та громадський активіст. Лауреат Шевченківської премії. Політичний в'язень РФ. З 13 листопада 2017 перебуває у виправній колонії № 8 «Білий ведмідь» у місті Лабитнангі (Ямало-Ненецький автономний округ) Росії. 14 травня цього року він оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити 64 українських політв'язнів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень