Масштабний фестиваль автентичного мистецтва відбудеться у Рівному (ФОТО)

В ньому будуть брати участь любителі музики з усіх областей

У Рівному відбудеться 12-й конкурс - фестиваль музичного фольклору «З народного джерела». До Інституту мистецтв РДГУ з’їдуться виконавці автентичної музики з усієї країни.

Докладніше про це розказала доцент кафедри музичного фольклору Вікторія Ярмола:

Дітки приїдуть з усієї України, вікова категорія від 12 років до 25. Всі будуть виконувати музичний фольклор зі своїх регіонів. Вже подано понад 60 заявок, а самих учасників буде приблизно 100, а може навіть більше.

На глядачів чекають сольні вокальні номери та групові інструментальні виконання музичних композицій.

Фестиваль розпочнеться 3 травня в Інституті мистецтв. 

4 травня о 15-00 буде гала-концерт у виставковій залі Міського будинку культури.

Також для всіх охочих колишній студент РДГУ і учасник цього фестивалю Максим Бережнюк проведе майстер-клас гри на різних музичних інструментах. Спробувати себе в ролі музиканта можна безкоштовно 4 травня об 11-00 годині за адресою вулиця Хвильового, 7.

Вхід вільний.

Якщо ви хочете зареєструватися для участі у фестивалі - звертайтеся до Вікторії Ярмоли у Інститут мистецтв на Хвильового.

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень