У Рівному відбулася ялинка міського голови

Це дійство вже стало традиційним

[media=52505]

Свято проходило в Рівненському академічному обласному театрі ляльок. Гарний настрій забезпечив професійний колектив театру. На завершення заходу вся малеча отримала в подарунок солодощі.

[media=52507]

Це вже традиційне свято цього разу відвідали понад 120 дітей з батьками. Під час заходу проводились інтерактивні ігри для дітей, лунали приємні мелодії та сміх.

[media=52506]

Вели свято професійні актори Рівненського академічного обласного театру ляльок, одягнені в костюми казкових персонажів. Все свято проводилось під аранжуванням звукооператора, було використано безліч бутафорії та декорацій.

[media=52508]

До слова, міський голова на захід прийшов не один. Цього року - разом з секретарем рівненської міської ради Олексієм Муляренком та нещодавно призначеним начальником управління культури Тарасом Максименком. 

[media=52504]

Про це повідомляє Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень