Рятувальники показали, як правильно використовувати салюти

Рівненські рятувальники розповідали, як правильно поводитися з піротехнічними виробами в рамках акції «Безпечний відпочинок». Основна мета заходу, кажуть надзвичайники, донести до широкого загалу основні правила дотримання пожежежної безпеки під час новорічних свят.

Коментує  інспектор головного управління ДСНС у Рівненській області Дмитро Мельник:

- Громадянам, які вирішили користуватися піротехнічними виробами потрібно пам`ятати, що дані вироби потрібно використовувати менш ніж за 50 або 70 метрів від пожежо і вибухонебезпечних предметів. Ну і звичайно для тих хто вирішив використовувати піротехніку, в даному випадку ракети, потрібно вибрати безпечне місце, в ідеалі це може бути якась галявина або поле. Звичайно портібно зважати на те, що від житлових будинків відстань повинна бути не менше 25 метрів. Відповідно щоб даний піротехнічний виріб не залетів на балкон або у двір якомусь громадянину. 

Рятувальники зазначили, що при святкуванні новорічних свят цього року летальних випадків із піротехнічними засобами не було. Останній трапився у селищі Квасилів 2007 року, де внаслідок пожежі вогонь знищив 2 квартири та забрав життя двох людей.

ДСНС-ники закликають усіх рівнян дотримуватися правил пожежної безпеки та бути вкрай обережними при використанні піротехнічних засобів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень