У Рівному школярі змагаються у квестах

Працівники Рівненської обласної наукової бібліотеки запрошують школярів та студентів пройти тематичні квести «Європа в Україні» та  «Шевченко і Рівненщина».

Взяти у них участь можуть усі охочі в період з 5 до 10 січня у приміщенні книгозбірні, що знаходиться на майдані Короленка, 6.

Про формат проведення квесту розповідає завідувач відділу обслуговування користувачів у читальній залі бібліотеки Наталія Войтович:

– Це така ігрова форма. Ми маємо завдання, які розкладаємо по відділах бібліотеки починаючи з першого поверху. Поетапно біжать дві команди, і шукають ці завдання, і виконують ці завдання, і вже доходячи до 4 поверху бібліотеки визначають переможців.

 

І, яка команда першою це виконає завдання, отримує приз. 

Зауважимо, що у середу участь у квесті візьмуть також діти з Маріуполя. Вони святкуватимуть на Рівненщині Рідзво й окрім бібліотеки відвідають обласний музей та музей української Першокниги «Пересопниця».

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень