У Рівному під час пожежі вогнеборці врятували жінку (ВІДЕО)

У неї опіки та отруєння

Пожежа сталася на першому поверсі двоповерхового житлового будинку в трикімнатній квартирі. Докладніше говорить прес-секретар ДСНС області Олеся Осипчук:

Одночасно з проведенням гасіння пожежі, вогнеборці в апаратах захисту органів зору та дихання вивели на свіже повітря матір власниці оселі 1959 року народження.

Медики госпіталізували жінку у відділення детоксикації Рівненської обласної лікарні. У неї діагностували отруєння продуктами горіння важкого ступеня, опіки обличчя та верхніх кінцівок І-ІІ ступенів. Загиблих внаслідок пожежі немає. Вогнем знищено ліжко, речі домашнього вжитку, телевізор, вікно, вхідні двері, стіни житлової кімнати 3-кімнатної квартири. Причина пожежі та розмір збитків встановлюють.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень