У реабілітаційному центрі у Рівному задихаються і мерзнуть хворі діти (ФОТО)

Це виявив депутат Рівненської облради Володимир Муляр, побувавши у закладі.

Дізнався про проблему в обласному реабілітаційному центрі для дітей з вадами розвитку він від представників громадської ради, яка діє при Рівненській облдержадміністрації.

Оскільки заклад належить обласній раді, вирішив побувати в ньому особисто. Взяв з собою фахівця, який перевірив вміст вуглекислого газу у приміщенні. І виявилося, що його рівень лише у кабінеті директора вдвічі перевищує норму, не кажучи вже про приміщення, де перебувають діти.

Ось, що показав прилад для вимірювання вмісту вуглекислого газу

Звісно, що у закладі також було холодно. І все – через неякісні пластикові вікна.

Говорить Володимир Муляр:

Відповідно до ДСТУ від 2013 року, вікна, які ставляться у закладах такого типу, мають бути з п’ятикамерним профілем і з трикамерним склопакетом, а там вікна з однокамерним склопакетом.

 

Будинок - неутеплений. Дах тече у трьох місцях. І з цим треба щось робити.

Такі вікна у реабілітаційному закладі:

Володимир Муляр пообіцяв написати запит на керівника реабілітаційного центру, щоб дізнатися, які фірми встановлювали вікна, адже на це були витрачені кошти з бюджету, і тоді звертатися із заявою до правоохоронців.

Також 6 березня на засіданні комісії обласної ради з питань будівництва він хоче ініціювати виділення коштів на енергоаудит приміщення реабілітацінйого центру і на розробку проектно-кошторисної документації для утеплення і ремонту даху.   

Так виглядає приміщення реабілітаційного центру:

А так фіксували його тепловтрати за допомогою тепловізора:

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень