У Рівному торік у батьків забрали дев’ятьох дітей

Переважно ці батьки зловживали алкоголем

Одну дитину, мама якої – одинока і зловживає алкоголем, вилучали двічі. Перший раз – навесні.

Розповідає начальник міської служби у справах дітей Андрій Міщеня:

Нас школа повідомила, що дитина недоглянута. Дитина - молодшого шкільного віку. Її забрали. І мама за літо ніби кинула пити і на роботу влаштувалася.

 

І ми всі раділи, як все добре. І дитина повернулася у сім'ю з притулку. І 1 вересня в школу пішла. Хеппі енд.

 

І тут в кінці вересня сусіди телефонують, мовляв, їдьте подивіться.

За словами Андрія Міщені, коли працівники служби у справах дітей приїхали, мама разом зі співмешканцем були п'яні, дитина голодна. Тож її знову довелося забрати.  

Начальник служби у справах дітей каже, що батьки-алкоголіки рідко виправляються. Але якщо нема загрози життю й здоров'ю дитини, то суд не хоче позбавляти їх батьківських прав.

Все-таки, як би там не було, дитині у рідній сім'ї найкраще. Інша справа, що це вимагає зазвичай певної роботи, певного контролю з нашої сторони та соціальних служб, - каже Андрій Міщеня.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень