У Рівному тролейбус замовляли німці, щоб покататися на раритеті

У Рівному можна орендувати тролейбус. В управлінні транспорту і зв’язку кажуть, що користуються такою послугою не часто. Однак факти використання громадського транспорту в своїх цілях є. Останніми прогулювалися нашим містом одним з найстарших тролейбусів, німці. Розповідає начальник управління транспорту і зв`язку Віталій Миронюк:

Німці були, бо вони ніде ні в Європі та й в Україні вже немає цих 9-Тр (марка тролейбуса - авт.) оцих старих тролейбусів. То вони його як ретро замовили й катались.

Віталій Миронюк додає, що замовляють тролейбус на весілля та випускні вечори. Коштує таке задоволення по різному. Все залежить від маршруту та тривалості прогулянки. До прикладу, німці за свою подорож заплатили 1400 гривень.

А от щодо тих, хто щодня користується електротранспортом, то кількість їхня зменшилася. Нагадаємо з першого жовтня проїзд у тролейбусах зріс до двох гривень. В управлінні транспорту і зв`язку повідомляють, що пасажиропотік зменшився не набагато, однак касова виручка збільшилась.

 

  

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень