У Рівному судитимуться за чималий шматок землі

Дія договору оренди завершилася, проте орендар так не вважає

Прокуратура Рівненщини вимагає повернути державі майже 7 га землі, які нібито перебувають у власності сільськогосподарського кооперативу. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Ділянка розташована в Дубровицькому районі, біля села Осова.

Між кооперативом і органом місцевого самоврядування закінчився договір оренди, втім, виробничний кооператив нічого не робить, аби його поновити, й надалі користується землею. 

Ділянку вже хочуть орендувати інші особи, але без розірвання договору за згодою обох сторін цього не зробиш, зазначають в прокуратурі. 

Грошей за оренду в бюджет місцевої громади також не надходить.

Відтак до суду звернулася Сарненська місцева прокуратура з вимогою повернути державі землю вартістю понад 210 тис. грн. Зазначається, що земля має бути не в гіршому стані, ніж у момент здачі.

Розглядатимуть справу у Господарському суді Рівненської області.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень