У Рівному судитимуться за чималий шматок землі

Дія договору оренди завершилася, проте орендар так не вважає

Прокуратура Рівненщини вимагає повернути державі майже 7 га землі, які нібито перебувають у власності сільськогосподарського кооперативу. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Ділянка розташована в Дубровицькому районі, біля села Осова.

Між кооперативом і органом місцевого самоврядування закінчився договір оренди, втім, виробничний кооператив нічого не робить, аби його поновити, й надалі користується землею. 

Ділянку вже хочуть орендувати інші особи, але без розірвання договору за згодою обох сторін цього не зробиш, зазначають в прокуратурі. 

Грошей за оренду в бюджет місцевої громади також не надходить.

Відтак до суду звернулася Сарненська місцева прокуратура з вимогою повернути державі землю вартістю понад 210 тис. грн. Зазначається, що земля має бути не в гіршому стані, ніж у момент здачі.

Розглядатимуть справу у Господарському суді Рівненської області.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень