Лікар інфікував ВІЛом засудженого на Рівненщині

Постраждалий звернувся в прокуратуру

Прокуратура Рівненської області розпочала кримінальне провадження за фактом зараження засудженого вірусом імунодефіциту. Так, Обласна прокуратура розслідує факт неналежного виконання медичним або іншим працівником своїх професійних обов’язків, що спричинило зараження особи вірусом імунодефіциту людини чи іншою невиліковною інфекційною хворобою.

Засуджений, який відбуває покарання в одній із установ Державної кримінально-виконавчої служби України в Рівненській області, особисто звернувся до керівника регіональної прокуратури Богдана Подубинського.

На цей час проводиться досудове розслідування з метою з’ясування всіх фактичних обставин вчинення кримінального правопорушення. Згідно із законом цей злочин карається обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень