ON-LINE

У Рівному стажуються майбутні військові хірурги (ФОТО)

неділя, 30 червня 2019
У Рівненському військовому госпіталі

У Рівненському військовому госпіталі триває лікарська практика інтернів Української військово-медичної академії. Про це повідомив капітан Олексій Мосейченок, відділення спецкорів Інформагентства Міноборони «АрміяInform».

Цього року у медичному закладі набираються досвіду

двоє молодших лейтенантів, слухачів першого та другого курсів факультету підготовки військових лікарів за спеціальністю «Хірургія».

Під наглядом старших колег стажистів виправляють переломи, вирізають апендицити і видаляють пухлини.

Максим Шалавило родом з Львівщини. Перед тим, як обрати шлях військового хірурга, закінчив Львівський національний медичний університет.

– Лікар вчиться все життя, а лікар-хірург вчиться кожної хвилини. Медицина взагалі багатогранна наука, а військова – особливо, адже вона більш обтяжена обставинами. До цього можна додати і специфіку лікування військових пацієнтів, у яких нерідко виникає посттравматичний стресовий розлад. З ними завжди треба знайти спільну мову та переконати в доцільності лікування, – каже Максим Шалавило.

За плечима Володимира Деруна два курси військово-медичної академії. Сам він з Рівненщини і у майбутньому планує пов’язати своє життя із військовою медициною.

Серед причин, по яких Рівненський військовий госпіталь привернув його увагу, виділяє чудовий колектив та його високий професіоналізм.

– Наше стажування триває два місяці. Нещодавно я повернувся з 61-го мобільного військового госпіталю, що у Маріуполі. Зараз продовжую практику у Рівному, де вже стажувався минулого року. Саме тут я вперше побачив, як оперують поранених, – каже Володимир Дерун.

Провідний хірург Рівненського військового госпіталю підполковник медичної служби Василь Савич розповідає, що досвідчені фахівці медзакладу допомагають стажистам не тільки вивчати тонкощі професії, а й діляться досвідом, набутим у польових госпіталях у зоні ООС.

– Роботу наших підопічних можу оцінити на відмінно. Я бачу, як вони стараються і добросовісно підходять до своєї професії. Дуже швидко вчаться, розуміють військову специфіку і здорово нам допомагають, - резюмував Василь Савич.

За останні роки в Рівненському військовому госпіталі лікарську практику пройшли близько двох десятків слухачів першого та другого курсів Української військово-медичної академії.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
  • Втрачено техпаспорт

    Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
  • Загублено чорну сумку

    В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного