У Рівному стане більше місць у дитсадках (ФОТО)

Фото ілюстративне

Нацполіція, яка донині опікувалась дитсадком №6, що на вулиці Словацького, хоче передати його у власність міста.  

Про це повідомила заступниця  начальника міського управління освіти Катерини Сичик під час засідання постійної комісії з питань науки, освіти та культури.

За її словами, основною мотивацією для передачі дитсадка місту є поліпшення організації повноцінного харчування маленьких відвідувачів закладу.

Дитсадок №6 на Словацького у Рівному. Фото -- Рівне вечірнє

Дитсадок розрахований на 140 дітей.

 

Раніше його відвідували здебільшого діти працівників поліції. Втім, коли заклад перейде у власність міста, туди братимуть і тих дітей, які живуть неподалік дитсадка.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень