У Рівному шукають претендентів на літературну премію

Управління культури і туризму Рівнеради нагадали про умови

У Рівному Управління культури і туризму шукає претендентів на здобуття міської літературної премії імені Уласа Самчука.

Пропозиції приймаються до 5 лютого 2018 року.

Умови подання на конкурс можете побачити тут.

Нагадаємо, розмір літературної премії, наприклад, у 2016 році становив п’ять тисяч гривень. А вже у 2017 році сума зросла вдвічі і становила 10 тисяч гривень.

Премія цього року становить 12 тисяч гривень.

Нагадаємо, міську літературну премію імені Уласа Самчука присуджують щорічно до дня народження цього письменника, який відзначають 20 лютого.

Свого часу лауреатами літературної премії були відомі рівненські автори Євген Шморгун, Петро Велесик і Василь Басараба.

Премією відзначають твори літератури та публіцистики. Вони мають бути опубліковані окремими книгами чи в журналах, інших друкованих виданнях, які видані протягом останніх трьох років, але не пізніш, як за два місяці до їх висунення на здобуття премії.

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень