Книга Ірванця «Рівне – Ровно» вийшла в Австрії

Щоправда, з іншою назвою – «Шоколадки від червоної зірки»

Олександр Ірванець

Австрійське видавництво Haymon Verlag, відоме своєю постійною увагою до сучасної української літератури, випустило знаменитий роман Олександра Ірванця «Рівне – Ровно». Щоправда, у німецькому перекладі назву змінено на іншу – «Pralinen vom roten Stern», що означає «Шоколадки від червоної зірки». Ціна книги – 22,90 євро.

Мабуть, видавцям видніше, якою назвою краще привабити німецькомовного читача. Можливо, шоколадні цукерки, загорнуті в комуністичний символ, – саме воно, - вважає відомий український письменник Юрій Андрухович, з чиєю передмовою і вийшов роман Ірванця.

 

Сам Олександр Ірванець, який, нагадаємо, виріс у Рівному, у своєму Facebook нагадав, що за СРСР рівненська кондитерська фабрика називалася «Червона зірка». Тож назва «Шоколадки від червоної зірки» не випадкова.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень