Книга Ірванця «Рівне – Ровно» вийшла в Австрії

Щоправда, з іншою назвою – «Шоколадки від червоної зірки»

Олександр Ірванець

Австрійське видавництво Haymon Verlag, відоме своєю постійною увагою до сучасної української літератури, випустило знаменитий роман Олександра Ірванця «Рівне – Ровно». Щоправда, у німецькому перекладі назву змінено на іншу – «Pralinen vom roten Stern», що означає «Шоколадки від червоної зірки». Ціна книги – 22,90 євро.

Мабуть, видавцям видніше, якою назвою краще привабити німецькомовного читача. Можливо, шоколадні цукерки, загорнуті в комуністичний символ, – саме воно, - вважає відомий український письменник Юрій Андрухович, з чиєю передмовою і вийшов роман Ірванця.

 

Сам Олександр Ірванець, який, нагадаємо, виріс у Рівному, у своєму Facebook нагадав, що за СРСР рівненська кондитерська фабрика називалася «Червона зірка». Тож назва «Шоколадки від червоної зірки» не випадкова.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень