![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Треба гроші, продукти, будматеріали
Собачий притулок «Надія», що на Млинівській, 23а, існує вже 15 років. Всі тварини тут (нині їх 120) вакциновані та отримують потрібне лікування. Але коштів постійно не вистачає, адже собак треба постійно годувати, проводити стерилізацію. З наближенням холодів з’являється потреба у дровах для опалення вольєрів (нині їх два). Крім того, треба будувати нові будки і ремонтувати старі, а значить, постає питання будівельних матеріалів.
Один вольєр коштує 8 тисяч гривень, - каже директор притулку Аліса Мамчур (72 роки), яка вже 40 років опікується тваринами. - Просимо у рівняни допомоги, хто може металом, хто може - надсилайте гроші. Ми, коли щось купуємо, завжди приносимо чеки і звітуємо про витрачені кошти.
Тож притулок «Надія» звертається за допомогою до рівнян:
Приносьте старі речі, каструлі, продукти, дошки, піддони, металолом, – це все пригодиться для собак. Допомагайте як волонтери та перераховуйте кошти – собачки дуже потребують вашої підтримки. Підприємців, які можуть продати їжу для собак, каші дешевше – теж просимо допомоги.
Реквізити банківського рахунку та номер телефону:
Номер картки Приватбанку: 5168742347168407 Мамчур Айзада Бекишівна
Номер телефону: 097-645-80-89 Аліса Мамчур
Допоможіть собакам нашого міста за адресою вул. Млинівська 23а.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК