Собачий притулок у Рівному потребує допомоги

Треба гроші, продукти, будматеріали

Собачий притулок «Надія», що на Млинівській, 23а, існує вже 15 років. Всі тварини тут (нині їх 120) вакциновані та отримують потрібне лікування. Але коштів постійно не вистачає, адже собак треба постійно годувати, проводити стерилізацію. З наближенням холодів з’являється потреба у дровах для опалення вольєрів (нині їх два). Крім того, треба будувати нові будки і ремонтувати старі, а значить, постає питання будівельних матеріалів.

Один вольєр коштує 8 тисяч гривень, - каже директор притулку Аліса Мамчур (72 роки), яка вже 40 років опікується тваринами. - Просимо у рівняни допомоги, хто може металом, хто може - надсилайте гроші. Ми, коли щось купуємо, завжди приносимо чеки і звітуємо про витрачені кошти.

Тож притулок «Надія» звертається за допомогою до рівнян:

Приносьте старі речі, каструлі, продукти, дошки, піддони, металолом, – це все пригодиться для собак. Допомагайте як волонтери та перераховуйте кошти – собачки дуже потребують вашої підтримки. Підприємців, які можуть продати їжу для собак, каші дешевше – теж просимо допомоги.

Реквізити банківського рахунку та номер телефону:

Номер картки Приватбанку: 5168742347168407 Мамчур Айзада Бекишівна

Номер телефону: 097-645-80-89 Аліса Мамчур

Допоможіть собакам нашого міста за адресою вул. Млинівська 23а.

 

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень