У Рівному школярів навчатимуть створювати квест-ігри

Для цього проведуть спеціальний семінар

20-21 грудня у Рівному відбудеться навчальний семінар для молоді у межах проекту «Таємничі підземелля Рівного. Культурна спадщина, як елемент інтерактивного вивчення історії краю».

Його метою є залучення кращих європейських практик до створення унікального туристично привабливого інтерактивного продукту, що спрямований на популяризацію історичної і культурної спадщини міста.

Упродовж двох днів учасники заходу (учні 9-11 класів місцевих шкіл) матимуть змогу під керівництвом спеціально запрошених тренерів навчитися розробляти сюжетні лінії для квест-ігор.  

 

Напрацьований ними матеріал ляже в основу сценаріїв для проведення інтерактивних освітньо-пізнавальних історичних атракцій у споруджених у межах Проекту «Таємничі підземелля Рівного» квест-кімнатах.

Семінар відбудеться у п'ятницю, 21 грудня, о 12.30 у конференц-залі готелю «Оптіма Рівне» (вул. Словацького, 9).

До слова, на реалізацію проекту спрямованого на збереження історичної і культурної спадщини, міське управління культури і туризму отримало від Євросоюзу грант у розмірі майже 450 тисяч євро. Разом із внеском міста загальна вартість проекту складає близько 500 тисяч євро.

Нагадаємо, учора начальник міського управління культури і туризму Тарас Максименко на «Лексусі» втрапив у ДТП.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень