У Рівному шахраї намагалися нажитися на незрячій жінці

Це сталося зі знайомою незрячого масажиста центру «Особлива дитина» Ольги Хвостікової

Жінка, яку ледь не обудрили, спочатку повірила шахраям, адже вони, щоб переконати у тому, що вони – саме з банку, навіть назвали дату її народження. Але, на щастя, їхня афера не вдалася.  

Про те, як її знайому намагалися обманути - розповідає Ольга Хвостікова:

До неї в суботу зателефонували з так званого Ощадбанку. І сказали їй, щоб назвала номер картки, що пропонується третій захист її картки. Вона їх попередила, що вона незряча. Вони кажуть: «То Ви в когось запитайте». Вона попросила людей, продиктували. Але що в них не вийшло, у цих шахраїв? Що картка була неактивована і вони не змогли зняти суму.

 

Шахраї хотіли, щоб жінка пішла до банкомата і активізувала картку. Але вона це не зробила. Натомість звернулася у банк, щоб прояснити ситуацію. Їй відразу змінили номер картки і пояснили, що це до неї телефонували шахраї. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень