У Рівному розпочалася сесія міської ради (ФОТО)

Депутати зібралися вперше після свят

Сьогодні після новорічних канікул вперше зібралися разом депутати міської ради, адже у Рівному розпочалося засідання чергової дев’ятнадцятої сесії Рівненської міської ради сьомого скликання. У порядку денному значиться більше 80 питань. У залі зареєстровано 36 депутатів. 

Сьогодні депутати розглядатимуть питання про заборону у Рівному виступів цирків, які утримують тварин, та кілька питань щодо порядку роботи комунальних підприємств та міських управлінь. Решта питань стосуються землі. 

У ці хвилини депутати розглядають додаткові питання, аби внести їх у порядок денний. Нагадаємо, що торік сесія міської ради вирішила, що заслуховуватиме рівнян, які приходять на сесію з пікетами після 12-ої години, тож вочевидь більше людей збереться у залі перед обідньою перервою.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень