Шоу маст гоу он: у Рівному розпочалась сесія міськради

З пікету та похвали депутатів

У четвер, 2 листопада, розпочалось друге пленарне засідання сімнадцятої сесії Рівненської міської ради.

На сесію прийшли 36 депутатів. На засіданні є три депутати облради - Валентин Королюк, Володимир Муляр і Олексій Бучинський.

Зауважимо, що на сесію прийшли також і пікетувальники. Це представники ринку «Моріон» та мешканці гуртожитку, що на Відінській, 41.

Між тим, рівненських депутатів відзначили у Інституті масової інформації, як "найбільш відкритих до людей та журналістів".

Міський голова Рівного Володимир Хомко іронічно підкреслив, "що їх засідання настільки висвітлюються, як якесь розважальне ток-шоу".

Зауважимо, щойно стало відомо, що депутати збиратимуться й на третє засідання. Його поки запланували на 9 листопада.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень