Голосування своїх депутатів на сесіях міськради рівняни зможуть бачити онлайн. Вже в листопаді

Трансляція відбуватиметься не на телеканалах

Онлайн-трансляції із сесії міськради бути.

Рішення про закупівлю обладнання прийняли вчора на сесії міської ради. А реалізовувати збираються вже незабаром. Про всі деталі та вартість обладнання розповів секретар міськради Рівного Сергій Паладійчук:

Обладнання буде коштувати близько 38-39 тисяч гривень. Передбачає 3 чи 4 відеокамери, сервер, кабелі, тобто повністю все, щоб таку трансляцію здійснювати. Це майже вдвічі дешевше, ніж нам пропонували інші компанії. Були пропозиції, де закупівля коштувала і 70, і 100 тисяч. Перелік згодом буде опублікований, коли закуплять все потрібне. Процес придбання обладнання буде максимально прозорим.

Здійснювати онлайн-трансляції збираються через міжнародні інтернет-майданчики, каже Сергій Паладійчук:

Трансляція не буде здійснюватись через жодні телеканали. Транслюватись вона буде через майданчики міжнародного формату, такі як Youtube або New Stream. Його оберуть в залежності від того, де буде дивитись трансляцію більша кількість людей.

За словами секретаря Рівнеради, архівувати трансляції поки не збираються, тому що для цього потрібно більше обладнання. Крім того, у людей виникатимуть додаткові запитання:

Ми поки не бачимо в цьому доцільності. Онлайн-режим найпрозоріший. А з архівацією з’явиться багато додаткових питань: хто, як і коли архівував? Тож коли ми обговорювали це питання, то вирішили, що робити цього не варто і це дуже ускладнюватиме весь процес.

Сергій Паладійчук гарантує, що вже листопадову сесію рівняни зможуть подивитися в онлайн-режимі. 

 

 

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень