ON-LINE

У Рівному розчищали хащі над Устею (ФОТО)

субота, 04 серпня 2018
1/24
Результат роботи - на світлинах
Сьогодні відомий веломандрівник, організатор івентів та майстер фото- і відеозйомки Юрій Ойцюсь опублікував у соцмережі Фейсбук пост про свою "прогулянку" Зеленою стежкою Рівного.
Ось, як він прокоментував зроблену роботу(орфографія і пунктуація збережені):
Дорога додому ) Розчистили добрий шмат, але три дерева перед Басівкутською вже не було сил, було нас троє та двоє дітей,ще десь фоткалась аграрна партія, але вони десь пропали через пів години роботи, мали косити, щось трішки покосили і зникли.
 
Наступного тижня можливо буде ще вихід, потрібна мотокоса з залізним лезом, бо багато кропиви, золотарника і т д, зараз там просто потрібно навести красу та прибрати сміття.
 
На рахунок проекту кажу відразу: я не потягну. Подача документів має бути від спеціаліста, реально там потрібно зробити стежки, прибрати, та прочистити підлісок, це перше що потрібно зробити, далі вже підуть прикрашання.
 
В ідеалі зробити парк-заказник, зробити огороджені дикі зони, де буде тусити птаство та звірина, вийде такий собі зоопарк навиворіт, нормальна європейська практика, комфортно і звірям і людям. Саме головне звісно якісні доріжки по яким можуть пересуватись крім мтб велосипедів візочки людей з обмеженими можливостями. Місця одним словом гарні, в спеку там добре, якщо мати ще чисту річку це був би рай ) Дуже важливо зазначити що це зелена зона з якої надалі можна зробити парк, щоб знову в громади з під носа не увели парк в центрі міста.
Долучилися до доброї справи  Igor Pastushenko та Evgen Yarosh та двоє дітей.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
  • Загублено посвідчення мами загиблого в АТО

    Напередодні у Рівному у тролейбусі №1 загублено посвідчення мами загиблого в АТО на ім'я...
  • У Рівному втрачено документи на прізвище Муляр

    В районі вулиці Княгині Ольги було втрачено посвідчення водія на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного